Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde burslu olarak girdiği Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünü 3.5 yılda birincilikle 2014 yılında bitirmiştir. İlk ve orta düzeydeki okullarda okul psikolojik danışmanı olarak görev yapmıştır. Meslekte çalıştığı süre boyunca yetişkinlerle, ergenlerle, çocuklar ve çiftlerle  çalışma alanlarında uzmanlaşmak için çeşitli eğitimler almış, sempozyum ve workshoplara katılmıştır.

Yakın Doğu Üniversitesinde Klinik Psikoloji yüksek lisansını tamamlamıştır. Ayrıca Ankara Üniversitesinde’ Disipilinler Arası Aile Danışmanlığı’ bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır.

Yorum Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde danışanlarını görmektedir. Çalışmalarında Bilişsel Davranışçı Terapi, kısa süreli psikodinamik Terapi, şema terapi  EMDR Terapi  ve yönlendirmesiz  Oyun Terapisi kullandığı yöntemler arasındadır.

Ayrıca BDT ekolü ile cinsel terapi çalışmalarını sürdürmektedir.

Çalışma alanlarım: Kişilik Bozuklukları, İletişim Sorunları, Stres ve Kaygı Bozuklukları, Cinsel Bozukluklar, Yeme Bozuklukları,OKB, Tüm Fobiler, Depresyon, Panik Atak, Erken Çocukluk Problemleri, DEHB, Ayrılık Anksiyetesi, Çocuklarda sınır bozuklukları, Çocuklarda Davranış Bozuklukları, Kardeş Kıskançlığı, Duygu Düzenleme Becerisinin Artırılması, Gelişim Tabiki, Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı, Yas, Kayıp…

Uygulanan Test ve Ölçekler: MMPİ, MOXO, Agte,  Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, Benton Görsel Bellek Testi, Peabody,  Beiber Cümle Tamamlama, CAT, Luisa Duss , Bier Cümle Tamamlama ve çeşitli tanı koymaya yardımcı ölçekler.